Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Radiologica Sp. z o.o. to założona w 1998 roku firma zajmująca się działalnością medyczną i specjalizująca się w diagnostyce obrazowej z zakresu rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej. Radiologica Sp. z o.o. wykonuje świadczenia zdrowotne w ramach Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Radiologica, prowadząc pracownie diagnostyczne w Choroszczy, Warszawie i Augustowie.

Oferujemy pełen zakres badań diagnostycznych metodą rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej. Nowoczesny sprzęt wraz z oprogramowaniem, aparaty różnej konstrukcji pozwalają na skierowanie naszej oferty do wszystkich pacjentów, potrzebujących diagnostyki obrazowej. Zapewniamy wysoką jakość świadczeń, nie zapominając o potrzebach i komforcie pacjenta.

Radiologica to pełna oferta diagnostyczna, dostosowana do potrzeb pacjenta, realizowana przez wykwalifikowany i doświadczony personel medyczny. Właściwa diagnoza to nie wszystko, dlatego wprowadzamy do naszych świadczeń konsultacje specjalistów z różnych dziedzin medycyny i nowatorskie zabiegi terapeutyczne pod kontrolą diagnostyki obrazowej.

Mamy podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na rok 2018. Wykonujemy badania w ramach NFZ z zakresu rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej.

 

Oferujemy badania w ramach pakietu VIP - pusta poczekalnia, tylko niezbędny personel, poza normalnymi godzinami pracy pracowni.

 

Jeżeli będziesz naszym pacjentem, to Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji świadczeń medycznych w związku z wykonywaniem działalności leczniczej, a administratorem Twoich danych osobowych będzie Radiologica Sp. zo.o..

Prosimy zapoznaj się ze szczegółową klauzulą informacyjną.

Pliki do pobrania KLAUZULA INFORMACYJNA.pdf